ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
за триене

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
за триене
Автор Съобщение
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1064

Мнение за триене Отговорете с цитат
Не бих искал да заливам никому, това не бе реклама....


Последната промяна е направена от t.hristov на Чет Фев 27, 2014 10:34 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Сря Фев 26, 2014 9:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Niksi



Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 562
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Ей...заляха ни с този човек навсякъде последния месец.
То не бяха хвалби, то не беше чудо, то не бяха писаници къде ли не !

И трите конт. първенци са лесни технически и всяка година се изкачват от различен брой българи - но такъв шум не се е вдигал за "покоряването" им досега. Smile Та дори и награди има човека ..
А това, че са изкачени за 12 месеца, зависи изцяло от финансите и свободното време ... което е супер рядка комбинация.
Така че определено това не е геройство ...

А относно следващата цел, Еверест ... пак изхвърляния ...прецедент било, и т.н.

_________________
Планинското притегляне е обратно на земното - нагоре, а не надолу.
Чет Фев 27, 2014 9:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
netman220



Регистриран на: 24 Яну 2014
Мнения: 147

Мнение Отговорете с цитат
Съгласен съм с Никси. Тъкмо щях да пиша, но той ме изпревари.
Колкото до Еверест не знам до колко си е преценил възможностите доктор Атанас Скатов. И как е толкова сигурен, че ще може да качи осемхилядник без кислород .... Та той не се е качвал над 7000 метра през живота си. Местата около Еверест са пълни с хора завинаги останали там заради куп причини една, от които е непреценяване на възможностите. Да си припомним трагедията с Петър Унжиев под К2. Темата е дълга и не искам да я подхващам.
Искам да пожелая успех на Атанас Скатов и дано добре е преценил своите възможности.
Чет Фев 27, 2014 9:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Svetlio70



Регистриран на: 13 Май 2010
Мнения: 141
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Дърдоренето по форумите е много лесно особено за нас родените в БГ.
Експертите както винаги са доста.Колкото до трагедиите....та то ги е имало и по Витошките "магистрали" че дори и в градските паркове.
Лично аз му пожелавам успех пък с маска или без ми е все тая.
Чет Фев 27, 2014 10:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
netman220



Регистриран на: 24 Яну 2014
Мнения: 147

Мнение Отговорете с цитат
Здравей, Svetlio70.
Съжалява, че си приел моя пост като "дърдорене", защото той беше предвиден като предупреждение. Много хора си мислят, че всичко ще мине по мед и масло, но на тези височини вероятността нещо да се обърка е много голяма. Ако си прочел целия ми пост щеше да видиш, че пожелавам успех на Атанас Скатов.
Поздрави!
Пет Фев 28, 2014 9:22 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Svetlio70



Регистриран на: 13 Май 2010
Мнения: 141
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Croc
Пет Фев 28, 2014 9:47 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
И сега какво да я правим тази тема?
krasy? Rolling Eyes

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пет Фев 28, 2014 10:13 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Niksi



Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 562
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Krasy, ти пък най-малкото не би трябвало да се чувстваш виновен...и да съжаляваш че си пуснал темата (освен ако не си въпросното лице Скатов) Smile Не ти заливаш нета в края на краищата.

Видял си, харесал си, преценил си че става...пуснал си я тук. Лошо няма.
Оттук натам всеки има правото да изразява своето мнение и виждания по въпроса.

Жалко е, че има далеч по-стойностни изкачвания...но не се шуми толкова за тях. Просто хората си правят това, което им носи удоволствие, и не се правят на "мъже". Smile
Иначе ДА - Континентални първенци звучи гръмко...НО най-вече за незапознатите с материята.

_________________
Планинското притегляне е обратно на земното - нагоре, а не надолу.
Пет Фев 28, 2014 12:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Аз предполагам, че целия шум е заради финансирането, иначе не виждам защо би гърмял толкова много навсякъде. Не е нещо непостигано никога (това с животинската храна и "изкуствения" кислород го оставям настрана) Rolling Eyes

Малко е комично, леко досадно, но пък е безвредно (за нас, дано и за него). Ако успее да си набере средства така - евала, а пък ако успее и да се върне жив и здрав ще е супер. Всеки има право на мечти и сам решава по кой начин и как да ги постигне. Едни си вършат нещата тихо и без да шумят, други заливат нета със себе си - хора разни, пътища всякакви. Явно е преценил, че тази подготовка му е достатъчна и иска да се хвърли направо на 8800 - ми, негов си проблем, не наш.

А Никси, който се е интересува - знае и за по-стойностните изкачвания, който не се интересува от тея неща - и да му ги навреш в очите, пак няма да разбере за какво му говориш.

_________________
www.summitsweb.com
Пет Фев 28, 2014 1:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov