ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Намерен спален чувал под Йосифица

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
Намерен спален чувал под Йосифица
Автор Съобщение
Yan4o



Регистриран на: 29 Юни 2011
Мнения: 430
Местожителство: Варна

Мнение Намерен спален чувал под Йосифица Отговорете с цитат
Намерих тия дни спален чувал под вр. Йосифица.
Ако евентуалният собственик случайно посещава форума и ми напише (на лично) марката, модела и цвета на чувала - пращам му го по куриер.
Пет Авг 16, 2024 11:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1084

Мнение Отговорете с цитат
Чувала не е толкова важен. По-добре драсни няколко реда за разходката в Рила Smile
За колко часа направихте прехода х.Грънчар до х.Рибни езера ?
Чистени ли са тази година пътеките от клек над х.Грънчар ?
Нед Авг 18, 2024 9:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1559
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Чувалът е прекалено голям, за да бъде забравен, ама да не споря излишно. Laughing
Нед Авг 18, 2024 10:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Yan4o



Регистриран на: 29 Юни 2011
Мнения: 430
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
t.hristov, направихме прехода, въпреки, че работата беше на косъм да се разпадне - вечерта преди тръгване вдигнах почти 39 градуса Т, та се наложи да отлагаме с 2 дни (в които бях "като парцал") мероприятието, вследствие на което Белмекен отпадна Sad.
До Рибни го направихме за обичайните 7:30 - 8:00 часа, с доста почиване, че беше жега на моменти, а и аз още не бях съвсем тавряз.
Пътеката в клека става за минаване, но на места за по-висок човек с голяма раница може да му закача малко.

Относно чувала, може и да е прав tortomanin - доста се чудих дали да го взема или оставя, но не беше на място, на което човек би го оставил, за да се върне да си го вземе - седеше си баш на средата на пътеката, а имаше отстрани и клек и големи камъни да се завре, ако това е била целта. Даже го намерихме на качване към върха и го оставих на мястото му, докато слезем, барем някой си го потърси, но горе не се виждаше жив човек околовръст. Та на слизане - мислих, мислих и го взех надолу. Казах и на хижарите, ако някой пита за намерен/изгубен чувал, бяхме там и вечерта. На мен към момента не ми трябва, дано се появи собственикът...
Пон Авг 19, 2024 9:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov