ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Да си имате едно на ум.....
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Да си имате едно на ум.....
Автор Съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
EXIIIT написа:
Жоре, дай аз да ти върна ските брат. Още ме говорят в магазина, не съм влизал там от 3 години, когато разбих кратуната на онази маца. После съдилища ала бала. Имах подобен проблем и ме изкара от равновесие отношението на собственика в магазина които ми се кара все едно аз съм си пробил дупките и съм си монтирал на криво автомата.Аме всичко се оправи като и сцепих тиквата със ските.Така , че ако искаш аз мога да ида да върна твоите и да ти взема новите, няма да гъкнат като влезна в магазина тея нещастници. Извинявам се за тона на форума, но още се паля като се сетя тия олигофрени в какъв филм ме вкараха щото са неграмотни.
Забравих и на мен ми говореха камери ала бала.после в съда се оказа че видеоматериала от техните камери как я праскам със ските в тиквата не било доказателство. Не знам кво да кажа.

Кефиш Tooth
Как завърши съдебната сага?

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Чет Фев 20, 2014 12:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
EXIIIT, това е адски тъпо Shocked
Не искам да защитавам каката или който и да е (явно че и тогава са сгафили, да те афектират толкова), но да налетиш на бой е... меко казано тъпо поведение.

_________________
www.summitsweb.com
Чет Фев 20, 2014 12:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1696
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Да бе със сигурност, не се хваля с постъпката си имах и разправий в съда, но явно и те не са си взели поука от цялата работа .
Чет Фев 20, 2014 12:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1696
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Ристо Туристо написа:
EXIIIT написа:
Жоре, дай аз да ти върна ските брат. Още ме говорят в магазина, не съм влизал там от 3 години, когато разбих кратуната на онази маца. После съдилища ала бала. Имах подобен проблем и ме изкара от равновесие отношението на собственика в магазина които ми се кара все едно аз съм си пробил дупките и съм си монтирал на криво автомата.Аме всичко се оправи като и сцепих тиквата със ските.Така , че ако искаш аз мога да ида да върна твоите и да ти взема новите, няма да гъкнат като влезна в магазина тея нещастници. Извинявам се за тона на форума, но още се паля като се сетя тия олигофрени в какъв филм ме вкараха щото са неграмотни.
Забравих и на мен ми говореха камери ала бала.после в съда се оказа че видеоматериала от техните камери как я праскам със ските в тиквата не било доказателство. Не знам кво да кажа.

Кефиш Tooth
Как завърши съдебната сага?

С добър адвокат всичко се нарежда Very Happy платих си ските още няколко пъти за съдебни разноски и адвокатски хонорари но поне и пукнах кратуната. Пак казвам това не е начина.............. ама нямаше друг / цивилизован/
Чет Фев 20, 2014 12:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1696
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Gamina написа:
EXIIIT, това е адски тъпо Shocked
Не искам да защитавам каката или който и да е (явно че и тогава са сгафили, да те афектират толкова), но да налетиш на бой е... меко казано тъпо поведение.

Не съм се бил Гаменче само един път я зъвартях със ските.......
Във вашият магазин със сигурност няма да реагирате така / идвах вече, пазарувах от там и знам какво е отношението Ви към клиента/ако има проблем с нещо. Няма да ми се скараш , че съм стъпвал накриво и затова ми се е скъсала обувката още преди да съм я обул. Айде стига , че ме разбраха вснички какъв простак съм бил преди време.
Чет Фев 20, 2014 12:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
EXIIIT написа:
Gamina написа:
EXIIIT, това е адски тъпо Shocked
Не искам да защитавам каката или който и да е (явно че и тогава са сгафили, да те афектират толкова), но да налетиш на бой е... меко казано тъпо поведение.

Не съм се бил Гаменче само един път я зъвартях със ските.......
Във вашият магазин със сигурност няма да реагирате така / идвах вече, пазарувах от там и знам какво е отношението Ви към клиента/ако има проблем с нещо. Няма да ми се скараш , че съм стъпвал накриво и затова ми се е скъсала обувката още преди да съм я обул. Айде стига , че ме разбраха вснички какъв простак съм бил преди време.

Човек, защо се оправдаваш? Постъпил си неправилно - има си правораздавателна система.
Не е това начина, ама както виждаме чугуните си управляват - Украйна след 10 години дали няма да е по-добре от нас? Rolling Eyes Сори за лупинга.

пп: В нашите условия действително притежаването на такава екипировка е свързано с лишения - не се съмнявам, че семейството ти е било лишено от качествена храна да речем. Е не е ли гавра да ти се съсипат едни 1400лв?! Rolling Eyes

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки

Последната промяна е направена от Ристо Туристо на Чет Фев 20, 2014 12:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Чет Фев 20, 2014 12:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1696
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
http://www.youtube.com/watch?v=XRrhbKAs5hQ&list=UUNzFHhsJYT4xAje0p28RqTQ
ПОЗДРАВ КЪМ ВСИЧКИ КОИТО НЕ СА ОПИРАЛИ ОЩЕ ДО ТОЗИ МАГАЗИН оп и дано не опират до там, а на жорето само мога да му съчуствам и пак му предлагам да му ги сменя лично ските.
Чет Фев 20, 2014 12:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
А не, просто... аз не виждам решение на проблема в насилието, затова така реагирах. Наистина няма нужда да се оправдаваш - станалото станало.

_________________
www.summitsweb.com
Чет Фев 20, 2014 12:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
joropc



Регистриран на: 25 Яну 2011
Мнения: 649

Мнение Отговорете с цитат
В крайна сметка, проблемът със ските решен.Справка-последните постове в темата.
Отново имам ски. Clap
То па сега нЕма снЕг...
Чет Фев 20, 2014 3:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1696
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Clap
Чет Фев 20, 2014 3:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6389

Мнение Отговорете с цитат
Браво Very Happy

Това за CNC-то викаш работи а? Пасва ли за Vertical ST?

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Чет Фев 20, 2014 5:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Rincewind



Регистриран на: 09 Апр 2013
Мнения: 874

Мнение Отговорете с цитат
Gamina написа:
А не, просто... аз не виждам решение на проблема в насилието, затова така реагирах.

Според мен леко са се разминали с тоя тупаник. По моя жалба КЗП (щото съм си малко връзкарче там, та се раздвижиха, иначе не са от най-повратливите) наложи такава глоба на роден търговец, че мисля, че щеше да е по-доволен да го бия на почивки в продължение на една седмица.
Чет Фев 20, 2014 6:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
И без да съм връзкарче - КЗП са си вършили работата по мой сигнал Smile

Ми ето - права съм, боя не помага!

_________________
www.summitsweb.com
Чет Фев 20, 2014 6:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov