ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
До Кобилини стени

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
До Кобилини стени
Автор Съобщение
excalibur



Регистриран на: 30 Юли 2009
Мнения: 694
Местожителство: гр.София

Мнение До Кобилини стени Отговорете с цитат
Отдавна имах идея за Кобилини стени, че не бях ходил в района. И миналата събота тръгнахме. Искам да отбележа, че пътя за Враца по магистралата е с много обходи след Ботевград. По-предната седмица тръгнах с мотора натам и се отказах на един от обходите през многото селца с кофти асфалт. Та стигнахме х. Пършевица, запознахме се с една група и с тях се качихме. А водача ни показа хубавите места за снимки...Качихме Бегличка могила, където ръсна дъждец, колкото да ни разхлади. При хижата беше валяло доста повече.
https://photos.app.goo.gl/pBzbTaGN7KZYXuA29
Утре ще качваме Ботев от Априлци...Към 9-9.30 ч. се надявам да сме на паркинга в кв. Видима. Ако някой е в района и има желание може да се качим заедно. После се прибираме в София. Първоначалния вариант беше да включим и Марагидик, че било възможно в един ден. Но като гледам няма директна пътека и се отказах да го включвам в изкачването...
Пет Юли 26, 2024 1:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Irha



Регистриран на: 05 Окт 2013
Мнения: 251
Местожителство: БГ

Мнение Отговорете с цитат
Боже на х.Пършевица няма жив човек, а уж има път до нея ?
Съб Юли 27, 2024 3:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
excalibur



Регистриран на: 30 Юли 2009
Мнения: 694
Местожителство: гр.София

Мнение Еднодневно до Ботев Отговорете с цитат
Карането ми дойде в повече но предвид красотата на Северен Джендем, която с всяка стъпка попиваш Shocked Ами качването от Априлци си е по-различно, няма навалица по трасето, само бегачи, които си тренират по този маршрут. Хареса ни. Не сме бързали, особено след Купата голямо нирваносване. Малко нерви с персонала на лавката за храна и напитки. Но и те трябва да обслужат прищевките на всякакви качили се горе и искащи сега и веднага...
https://photos.app.goo.gl/SQEmpb4B9n5L3VUn9
Съб Юли 27, 2024 11:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2449

Мнение Re: Еднодневно до Ботев Отговорете с цитат
excalibur написа:
Карането ми дойде в повече но предвид красотата на Северен Джендем, която с всяка стъпка попиваш Shocked Ами качването от Априлци си е по-различно, няма навалица по трасето, само бегачи, които си тренират по този маршрут. Хареса ни. Не сме бързали, особено след Купата голямо нирваносване. Малко нерви с персонала на лавката за храна и напитки. Но и те трябва да обслужат прищевките на всякакви качили се горе и искащи сега и веднага...
https://photos.app.goo.gl/SQEmpb4B9n5L3VUn9


Готино е, на мен не ми омръзва да се качвам от там и когато мога винаги ходя. Вероятно е обаче да си засякъл бегачите на Балкан Ултра, той беше вчера точно и Божидар постави рекорд, ама той тренира в тоя район постоянно и е нормално.
Нед Юли 28, 2024 8:04 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1702
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Irha написа:
Боже на х.Пършевица няма жив човек, а уж има път до нея ?

Ми, че тя си е доста мизерна хижа как да има хор. Като влезеш в столовата мирише на кисело и фасове
Вто Юли 30, 2024 8:56 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov