ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Преход Мелник - Банско
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
Преход Мелник - Банско
Автор Съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2449

Мнение Отговорете с цитат
stanchata написа:
vladofff написа:
stanchata написа:

Голямо приключение сте изкарали! Мисля, че е най-подходящо да минем Добринище - лифт до Безбог - към Мелник.

През цялото време до Мелник, където срещнах хората от Пловдив бях напълно сам. Уж не се водя плашлив, но през нощта на бивака след Трите реки за пръв път в живота си усетих истински страх. Не мога да кажа конкретно защо, но не беше от най-приятните преживявания.
Ето тук е мястото където спах, или по-точно прекарах нощта: https://kade.si/#map=19/2614890.97/5105781.79/0


Сигурно и аз ще пренощувам там. Smile Няма да съм сам де, надявам се да е по-приятно с компания.


Еееее, тя компанията винаги е по-приятна обаче ........... на маса ....... но за работа и преходи, не винаги е за предпочитане, даже според мен повечето пъти не е Smile
Пет Юни 21, 2024 12:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stanchata



Регистриран на: 19 Юни 2024
Мнения: 10
Местожителство: Англия / София

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
stanchata написа:
vladofff написа:
stanchata написа:

Голямо приключение сте изкарали! Мисля, че е най-подходящо да минем Добринище - лифт до Безбог - към Мелник.

През цялото време до Мелник, където срещнах хората от Пловдив бях напълно сам. Уж не се водя плашлив, но през нощта на бивака след Трите реки за пръв път в живота си усетих истински страх. Не мога да кажа конкретно защо, но не беше от най-приятните преживявания.
Ето тук е мястото където спах, или по-точно прекарах нощта: https://kade.si/#map=19/2614890.97/5105781.79/0


Сигурно и аз ще пренощувам там. Smile Няма да съм сам де, надявам се да е по-приятно с компания.


Еееее, тя компанията винаги е по-приятна обаче ........... на маса ....... но за работа и преходи, не винаги е за предпочитане, даже според мен повечето пъти не е Smile


Сговорна дружина, планина повдига! Very Happy

_________________
Hesitation is defeat!
Пет Юни 21, 2024 1:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2449

Мнение Отговорете с цитат
stanchata написа:
kaloyanv написа:
stanchata написа:
vladofff написа:
stanchata написа:

Голямо приключение сте изкарали! Мисля, че е най-подходящо да минем Добринище - лифт до Безбог - към Мелник.

През цялото време до Мелник, където срещнах хората от Пловдив бях напълно сам. Уж не се водя плашлив, но през нощта на бивака след Трите реки за пръв път в живота си усетих истински страх. Не мога да кажа конкретно защо, но не беше от най-приятните преживявания.
Ето тук е мястото където спах, или по-точно прекарах нощта: https://kade.si/#map=19/2614890.97/5105781.79/0


Сигурно и аз ще пренощувам там. Smile Няма да съм сам де, надявам се да е по-приятно с компания.


Еееее, тя компанията винаги е по-приятна обаче ........... на маса ....... но за работа и преходи, не винаги е за предпочитане, даже според мен повечето пъти не е Smile


Сговорна дружина, планина повдига! Very Happy


Сговорна дружина Маси повдига !! Smile Smile
Пет Юни 21, 2024 1:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov