ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
obuvki

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
obuvki
Автор Съобщение
pavlin petrov



Регистриран на: 18 Юли 2010
Мнения: 2

Мнение obuvki Отговорете с цитат
zdraveite , iskam ekspertno mnenie za tezi obuvki - North Face Jannu II GTX nqkoi polzval li gi e ,i stavat li za letni prehodi ?
Нед Юли 18, 2010 11:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
modjoa



Регистриран на: 23 Сеп 2009
Мнения: 101

Мнение Отговорете с цитат
Зависи къде ще ходиш и при какви температури. Не съм носил активно високи обувки с естествена кожа, но ми се струва, че лятно време ще ти топло с тях въпреки дишащата мембрана.
Нека по-опитните също споделят мнение.
Вто Юли 20, 2010 1:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pavlin petrov



Регистриран на: 18 Юли 2010
Мнения: 2

Мнение Отговорете с цитат
blagodarq za s1veta Smile.trqbvat mi obuvki za proletta ,lqtototo i esenta ,a nai verpqtno e da gi polzvam v bg -rila pirin i t.n .ako ima6 nqkakvo drugo predlojenie ?
Нед Юли 25, 2010 3:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
modjoa



Регистриран на: 23 Сеп 2009
Мнения: 101

Мнение Отговорете с цитат
Ако искаш задължително да е TNF - погледни им техния сайт, имат и "по-леки" модели. Естествено има и други марки, но това което бих ти препоръчал е да гледаш задължително да е с качествена мембрана. Ето тук едно проучване - http://www.shelby.fi/tips/breathability.pdf . Ако е вярно, най-доброто на пазара идва от event, a не Gore-Tex. Обърни внимание на подметки да са от хубава гума и да са достатъчно гъвкави, а не да са някакви дървета.
Всичко е останало е до пробване.


Последната промяна е направена от modjoa на Нед Юли 25, 2010 6:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Нед Юли 25, 2010 11:31 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Балкана



Регистриран на: 28 Юни 2010
Мнения: 162
Местожителство: на душата завинаги на Балкана-тялото днеска тук утре там..

Мнение Повече мнения повече възможности Отговорете с цитат
Здравейте!
Тук в този сайт приказката тръгва за видове работни обувки и постепенно се насочва към туристическата обувка, може би да намерите нещо и за себе си:

http://xns.blogsite.org/blog/?p=591&cpage=1#comment-20009

Моето лично мнение за тур. обувка съврада с мнението на един от учасниците в посочения форум а именно:

"HI-TEC Vibram
Това е тур.обувка МЕЧТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Който е пробвал този вид обувки(не говоря за техните"дубликати") се е убедил в техните качества.Аз имам навъртяни доста километра по какви ли не терени и мога да кажа, че никога не са ме "предавали".Ако има някой в нашия форум използувал този вид обувки нека даде своето мнение.
Останете със здраве!
Нед Юли 25, 2010 12:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nagi



Регистриран на: 14 Сеп 2009
Мнения: 2

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте!
От две години съм с тези обувки http://www.endless.com/Hi-Tec-Mens-Natal-Light-Hiking/dp/B001JAGHPC и не съм имал проблеми, като лятото ги нося в планините, а зимата си джиткам в града.
Нед Юли 25, 2010 4:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov