ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Проблем при изпращане на лични съобщения

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Проблем при изпращане на лични съобщения
Автор Съобщение
ieronimus



Регистриран на: 30 Окт 2011
Мнения: 185

Мнение Проблем при изпращане на лични съобщения Отговорете с цитат
Само аз ли имам проблем последните дни с изпращане на личните съобщения?
Пет Юни 06, 2014 10:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ieronimus



Регистриран на: 30 Окт 2011
Мнения: 185

Мнение Re: Проблем при изпращане на лични съобщения Отговорете с цитат
ilievvli написа:
Ако можеш направи трак на маршрутът на Хр.Ботев, защото никъде не съм го виждал посочен точно.


Отговорът ми към ilievvli е - не направих трак защото не носих уреда, още не съм се научил да боравя с него Very Happy. Ботевият път от Козлодуй до Околчица е маркиран с камъни с надпис - "Път на Ботевата чета" мисля, че около 65 на брой, има и табели, след местността "Речка" при навлизане във Врачанският Балкан има и туристическа маркировка. Първите три дни се ходи по равно, след това Предбалкана и Балкана. Трудно може да се обърка човек.
Пет Юни 06, 2014 10:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ieronimus



Регистриран на: 30 Окт 2011
Мнения: 185

Мнение Re: Проблем при изпращане на лични съобщения Отговорете с цитат
"stefan_iliev38

Малко късно видях, че се каниш днес да заминаваш на поход по Ботевата пътека.

Ако може да попитам - понеже и аз се каня да я мина тази година - сам ли тръгваш или с група? Строго по графика на Ботевата чета ли ще се движиш, или според обстоятелствата?

Аз лично мислех да тръгна в петък, тъй като прогнозата за четвъртък е неблагоприятна. Неделя да стигна до Враца, където да присъствам на тържествената заря проверка. И в понеделник рано-рано към Околчица. Следобяда - слизане през Рашков дол.

Но може и да се присъединя към тебе в сряда или четвъртък, ако не ти е късно. Или да успея да те настигна някъде преди Враца. "

Отговорът ми към Стефан

Минах го вече с група към туристическо дружество "Средногорец" Чирпан. Осем възрастни и пет ученика. Към Козлодуй пътувахме на 27.05. Тръгнахме от Козлодуй и вървяхме до Околчица пет дни с колоната, около 120 км. Спахме на палатки в лагерите за всички групи. Казаха, че са се записали към 840 човека, но реално вървяха, около 300. Жалко, че не съм видял съобщението ти, защото щяхме да те вземем с нас. Ти си брат на Яница (Марияна 1000), нали? Четох с наслада пътеписа й за Ком-Емине. В тази връзка, ако решите да завтаряте Ком-Емине, аз съм на линия.
Похода "По стъпките на Ботевата чета" е по-скоро духовно изживяване, всъщност, човек трябва да е там за да изпита усещането. Препоръчвам ти да го минеш с колоната. Като туристически преход не е кой знае какво.
Хубав ден.
Пет Юни 06, 2014 10:18 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1704
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
проблема се решава като напишете заглавието на латиница
Пет Юни 06, 2014 11:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov