ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Ком - Емине опити за рекорди
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
Ком - Емине опити за рекорди
Автор Съобщение
boris_borisov



Регистриран на: 23 Ное 2010
Мнения: 635

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
boris_borisov написа:
Мазалат - Бутора за Радо вчера. За жалост тая сутрин на Чумерна е чакал хижаря да дойде, че да хапне нещо... И на Добрила ги е чакал оня ден, просто на хижарите рано сутрин и късно вечер не трябва да се разчита, иначе се бавиш...
Петър не само ще успее за под 7 дни, но и ще бъде под 6 и половина.
Нямам информация за глезена на Радо. Под 7 вече - едва ли, но под 8 е съвсем реалистично.


И под 8 няма да може, ако искаш може да хванем един бас.


Приемам баса Wink В момента затваря 5 пълни дни и се намира в гората след Изворите на Камчия. Остават му по-малко от 200 км, ще ги бутне за по-малко от 3 дни Wink
Чет Юни 27, 2024 4:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2449

Мнение Отговорете с цитат
boris_borisov написа:
kaloyanv написа:
boris_borisov написа:
Мазалат - Бутора за Радо вчера. За жалост тая сутрин на Чумерна е чакал хижаря да дойде, че да хапне нещо... И на Добрила ги е чакал оня ден, просто на хижарите рано сутрин и късно вечер не трябва да се разчита, иначе се бавиш...
Петър не само ще успее за под 7 дни, но и ще бъде под 6 и половина.
Нямам информация за глезена на Радо. Под 7 вече - едва ли, но под 8 е съвсем реалистично.


И под 8 няма да може, ако искаш може да хванем един бас.


Приемам баса Wink В момента затваря 5 пълни дни и се намира в гората след Изворите на Камчия. Остават му по-малко от 200 км, ще ги бутне за по-малко от 3 дни Wink


Окей, а дано ... Smile Само че не казахме на какво ще е облога .. Ама нищо, ще измислим. Петър Христов забави нещо между сини рид и козичино, сигурно там не се трае от жега. Той със сигурност е под 7 дни, даже като гледам може и да спи в козичино. Иначе трябва пак по нощите да стига емона, а може и да не му се ще вече..
Чет Юни 27, 2024 5:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
boris_borisov



Регистриран на: 23 Ное 2010
Мнения: 635

Мнение Отговорете с цитат
6 дни, 14 часа и 56 минути за Петър Христов. Реално имаше шанс да слезе и под 6, но сам реши да не си причинява пределно големи мъки накрая.

Бутора-Котел за Радо вчера. Днес в 17:00 ч. затваря 6-ия си ден по Пътеката и лично по мое мнение по това време вероятно ще наближава Ришкия проход. Ще му остават около 110 км, за които ще има 24 часа, ако иска да затвори прехода на под 7 дни.
Пет Юни 28, 2024 12:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
boris_borisov



Регистриран на: 23 Ное 2010
Мнения: 635

Мнение Отговорете с цитат
Приключението по КЕ за Радо приключи вчера на Козичино. След като от Котел нататък не е спирал за дълга почивка и сън, травмата в глезена му се е задълбочила дотолкова, че едвам се е добрал до Козичино. За да спре точно той, и то на 40 км от финала и малко преди да затвори седмия ден от тръгването си от Ком, значи болката е била абсолютно непреодолима, въпреки обезболяващите.
Това е, чакаме нов опит, той е оптимист, защото сам видя на практика, че може да го свали под 7 дни Smile
Нед Юни 30, 2024 2:13 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2449

Мнение Отговорете с цитат
Петър Матов с велосипед ще тръгва на 14ти август. Аз го засякох веднъж на спускане към тъжа от билото по пошеходната пътека, как пуска и му виждам тренировките, ако не стане сакатлък, той ще бие рекорда с велосипед. Има само една слабост според мен, но щом не работи върху нея, явно не е толкова важна ..

Та ще е интересно. Борката и той тръгва края на месеца, даже съвсем скоро до дни, докато той няма да годи 70 часа, пак ако всичко е наред ще е бързо преминаване .. Та може да ги слагаме към тези ..

Аз също мисля да тръгвам края на месеца Август, стига всичко да е наред. Пиша тук, за да не ходя да пиша и в другата тема. Моето пак ще е към скоростните, но с ракиите Smile Сигурно ще е нещо от рода на "Скоростно пиене по ком-емине 2024" Smile
Сря Юли 24, 2024 11:40 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kibik



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 402

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
Има само една слабост според мен, но щом не работи върху нея, явно не е толкова важна ..


какво имаш впредвид?
Сря Юли 24, 2024 2:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2449

Мнение Отговорете с цитат
kibik написа:
kaloyanv написа:
Има само една слабост според мен, но щом не работи върху нея, явно не е толкова важна ..


какво имаш впредвид?


Някои пропуски относно тренирането за ком-емине, но така като гледам това е масово, даже и аз не правя такива тренировки, но на мен така или иначе не ми трябват, защото аз не гоня нищо Smile...
Сря Юли 24, 2024 3:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1255
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Хайде аз да разглася Отговорете с цитат
https://gps.tracksport.eu/map/boris-borisov-po-kom-emine-za-pod-6-dni
Нашият приятел Борката Борисов днес в 18ч е тръгнал от Ком, знаем за къде. Гони под 6 денонощия, Калоянчик ще е свръзка за колелото от Кашана до Беклемето. Успех!!!

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Пет Юли 26, 2024 11:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
andriii



Регистриран на: 09 Яну 2019
Мнения: 194

Мнение Отговорете с цитат
Силата да е с него Smile Почна Олимпиадата и той си почна неговата Laughing Успех му !
Пет Юли 26, 2024 11:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2449

Мнение Отговорете с цитат
Стискаме палци! На мен най ми харесват тези дълголетници с много преминавания, е така направо се вдъхновяваш.
Съб Юли 27, 2024 1:11 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1255
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Тая заран, към 8 беше пуснал снимка, че напуска Говедарника на Зла поляна.

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Съб Юли 27, 2024 9:02 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2449

Мнение Отговорете с цитат
Аз пък в знак на солидарност, въпреки че легнах в 2 часа , станах сутринта и тръгнах от лозенец да правя витоша 100. Ама нема да ме бъде мен да ставам спортист, че набарах тука кръчмата в ярлово, та да видим Smile
Съб Юли 27, 2024 1:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1255
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Ей минал си покрай нас и не се обади Smile Абе не трябва ли да тръгваш за Кашана? Оня звяр е след копривите...

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Съб Юли 27, 2024 1:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2449

Мнение Отговорете с цитат
packo packov написа:
Ей минал си покрай нас и не се обади Smile Абе не трябва ли да тръгваш за Кашана? Оня звяр е след копривите...


Не не, ние сме се разбрали. Аз утре ще мина да взема всичко и ще го чакам на беклемето, най-вероятно ще карам с него и до Добрила поне или ще видим как е и докъде ще иска да стига.

Аз реших това в последния момент, че все няма кога и затова така не съм се обадил.
Съб Юли 27, 2024 5:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3347
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
..., че набарах тука кръчмата в ярлово, та да видим Smile


Калояне, като спомена Ярлово – а кой ще премаркира Верила, за да не се губят ечетирейците, тръгнали по Е-4? Think




____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Съб Юли 27, 2024 7:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Следваща
Страница 7 от 13

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov