ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
относно някои неща
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 102, 103, 104  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
относно някои неща
Автор Съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Какви ви са впечетленията тръгнаха ли хората масово из планините или все още не? Също кажете нещо за хижите и други наоколо? Също останали снег някъде? Моля за бълзи отговори. Благодаря.
Пон Юни 08, 2020 11:05 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Йосарян



Регистриран на: 17 Юни 2012
Мнения: 685
Местожителство: Димитровград

Мнение Отговорете с цитат
На х. Амбарица нямаше места. А на Балкана вече е дошло лятото.

_________________
И нека се знае:
1) Щастлив съм, че живея в България, а не някъде другаде.
2) Балкана е единствен и неповторим и добре, че е така та да ги има Рила, Пирин ...
Пон Юни 08, 2020 11:13 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря ти много, Йосаряне. Значи на Амбарица купонът тече, а? Браво. Ама май видимостта не беше добра на Балкана... Вие сигурно атакувахте от юг, може би от карлово и превалихте Балкана, вероятно и някво кръгче сте направили. Юнаци. Е, крайно време беше да дойде летниа сезон, би рекъл рей. А ти нали не си забравил, че си ми отправил принципна покана за съвместна разходка? Smile Всичко хубаво!

А някой касателно останалите планини някакви сведения?
Пон Юни 08, 2020 12:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Що рей разпитва, него туй кво го интирисувало? Все ми е тая дали има навалица из планините. Става на вапрос, че като е навалица там значи вече е баш сезона за слънчака. Там сме редовно - веднъж за две седмици и веднъж за една. Общо 3. Супер е. И на кънпинги също. Ама там задължително с обслушващ женцки екип.

https://www.youtube.com/watch?v=VE2sme045MA

Всичко хубаво!
Пон Юни 08, 2020 9:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Колеги, обръщам ви внимание, че Планината не съществува за ваше удобство, за задоволяване на мераците и потребностите ви, още по-малко пък тези на приключенския и всякакъв друг вид туризъм, консумеризъм и егоизъм. Ако греша – извинявайте. Всичко хубаво! Smile
Сря Юни 10, 2020 4:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Йосарян



Регистриран на: 17 Юни 2012
Мнения: 685
Местожителство: Димитровград

Мнение Отговорете с цитат
Рейчо, тъй като вече става топло ние, т.е. аз, започваме да мечтаем за по-високата планина. Време е да посрещнем лятото в Рила и Пирин. Ти за там мечти имаш ли?

_________________
И нека се знае:
1) Щастлив съм, че живея в България, а не някъде другаде.
2) Балкана е единствен и неповторим и добре, че е така та да ги има Рила, Пирин ...
Сря Юни 10, 2020 8:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Captain, are u fucking kidding me? Smile
Сиреч:
Йосаряне, мечти вече нямам никакви. Но и нямам нищо против да срещна разгара на лятото на халба студена бира в някоя ниска хижа, до която има транспорт, където и да е. А ако има и водка срещата ще е на особено приятно пардон високо – въпреки ниската надморска височина – ниво. Smile
Чет Юни 11, 2020 12:29 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение заядливо със Стефан :) Отговорете с цитат
Стефане, ако разрешиш, ще ти изкоментирам само следното с уговорката, че с въпросното интервю никак не съм запознат, за което нямам сажаления :
"Не виждам защо трябва да живеем в миналия век и да не използваме новите технологии. Експерименталният опит е основа на физиката, така че не виждам нищо лошо да се експериментира в една такава „смарт пътека“ и да видим какви ще са резултатите. След години такива „смарт пътеки“ може да станат масови и тогава няма да им се смеем." - Стефан , http://planina.e-psylon.net/posting.php?mode=reply&t=13538&sid=9b059ede9a8769b49f9c1d6730481ead

Аз пък не стоплям що готини хора като тебе подобно на ред други готини хора елементаризират така нещата.
Е, вие може и да не им се смеете, ама тя и работата ич няма да е за смях тогава... То впрочем, дотогава вероятно и смеха няма да го има...

Това зачетох от коментара ти в онази тема, това коментирам. Извини ако е неясно, накъркан сме яко още от сабахле. Успехи с маркирането и всичко хубаво!


Последната промяна е направена от ray на Чет Юни 11, 2020 8:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Чет Юни 11, 2020 11:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Васко, в една друга тема твърдиш, че "тук четат и от ПСС, и от парковите дирекции, от МОСВ и други държавни и общински органи". Сигурен ли си? Откъде знаеш?
Оня ден ако знаеш къв дошд ме валя в родопите, съвсем наблизо до района, който наскоро коментираше в друга тема... само час и нещо, ама бeше спектакъл на ниво. Smile
Чет Юни 11, 2020 12:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1421
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Откъде да знам ... от първа ръка.
"имам хора навсякъде" изпя един софийски дришльо ... та и аз така.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Чет Юни 11, 2020 12:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
DHG



Регистриран на: 23 Юли 2012
Мнения: 450
Местожителство: Кюстендил

Мнение Отговорете с цитат
Аз мисля, че е крайно време да се направи световна кампания, всички негри да се завърнат обратно в Африка и по островите от които са, че тия хора само страдат в тоя несправедлив бял свят и само бленуват за майка Африка.
Рей, направи нещо по въпроса, моля те.
Чет Юни 11, 2020 2:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
И какво ти казват тези хора, Васко?
Чет Юни 11, 2020 8:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
dhg, явно ситуацията е неприятна щом се е стигнало дотам да се обръщаш към рей за съдействие. Уви, той не е нищо повече от един орумен накъркан кибик. Smile
Чет Юни 11, 2020 8:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1421
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
И какво ти казват тези хора, Васко?


Нищо не казват, намират информацията и мненията за интересни и полезни като цяло и четат. Не съм питал подробности, а и не ме интересуват.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Чет Юни 11, 2020 8:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
DHG



Регистриран на: 23 Юли 2012
Мнения: 450
Местожителство: Кюстендил

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
dhg, явно ситуацията е неприятна щом се е стигнало дотам да се обръщаш към рей за съдействие. Уви, той не е нищо повече от един орумен накъркан кибик. Smile

Аз именно към него се обръщам поради тази причина Twisted Evil
Пет Юни 12, 2020 10:32 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 102, 103, 104  Следваща
Страница 60 от 104

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov